Návesy a prívesy

Poľnohospodárske prívesy
Poľnohospodárske prívesy zohrávajú jednu zo základných úloh na farme. Bez nich nie je možné efektívne prepravovať poľnohospodárske výrobky, piesok, štrk. V závislosti od podmienok alebo špecifík farmy čelia rôznym úlohám a výzvam, ktorých splnenie závisí od efektívneho fungovania celého podniku. Sú určené tak pre menšie ako aj väčšie poľnohospodárske podniky. Sú ideálne na prepravu hnoja a ľahko sa čistia, čo sa premieta do pohodlného a dlhodobého použitia.
V reakcii na tieto potreby boli vytvorené prívesy EVO CARGO. Okrem iného sú vybavené silnou konštrukciou a odpruženým ojom zabezpečujúcim bezpečnosť pri preprave alebo kvalitné pneumatiky a stabilné nápravy, vďaka čomu je možné dosiahnuť vysoké užitočné zaťaženie. Ergonomický dizajn v kombinácii s hladkým interiérom a zadnými hydraulickými dverami umožňujú rýchle a presné vyloženie. Pri navrhovaní našich prívesov sa zohľadňoval aj problém kontroly nakladania. Na prednej strane sú vybavené revíznymi oknami zo strany vodiča, čo umožňuje ľahký pohľad na celý proces.
Tiež vieme, že v závislosti od ročného obdobia sa mení dopyt a účel prípojných vozidiel. Preto je možné dovybaviť poľnohospodárske prívesy vyrobené našou spoločnosťou rozšíreniami, ktoré vám umožňujú prepravovať náklad väčšieho objemu a menšej hmotnosti.
Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s technickými údajmi a typmi dostupného vybavenia. Naši špecialisti sú pripravení poradiť pri výbere optimálnych riešení a konfigurácií, ktoré budú vyhovovať požiadavkám našich zákazníkov.